Rift Blades

Strona oficjalna klanu Rift Blades.


#1 2012-03-20 20:27:47

 Nordius

CL

28779853
Skąd: Jarosław
Zarejestrowany: 2012-03-20
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Craft klanowy

Na forum będzie wystawiona lista wszystkich Klanowiczów, na bieżąco przeze mnie aktualizowana względem tego jak zasłużą się oni dla klanu. Najbardziej pod uwagę będzie brana chęć pomagania Klanowiczom, oraz uczestnictwo w party klanowych organizowanych przeze mnie a więc najczęściej będą to party typowo pod spoil/drop lub rb. Przyjmuję taki system żeby dać równą szansę każdemu zarówno dd, helerowi jak i bufferowi na sprawiedliwe traktowanie. Dużą role w tym odgrywać tez będzie Wasza frekwencja na siege. Dodatkowymi plusami które mogą pomóc wam w szybszym zdobyciu sprzętu od klanu jest wrzucanie matsów, recek B/A/S grade oraz key-ów B/A/S do CWH. na rynku niejednokrotnie będą nic nie warte i zostaną przez Was sprzedane do vendora, a kto wie czy to co pozbędziecie się bezsensownie z ekwipunku, nie będzie akurat marzeniem jednego z Klanowiczów. Jako Spoil często będę sam organizował typowo farm pt w którym udział będzie nagradzany pierwszeństwem na liście do crafta klanowego. Niejednokrotnie dane party będzie składane po konkretne recki czy key-e i od razu po party będą składane itemy które od razu trafią do klanu.
   Jeśli chodzi o RB, klan nie ingeruje w wasze poza klanowe party, ale jeśli na RB idziemy klanowym party, drop trafia do lidera klanu bądź osoby w party, przez CL wyznaczonej do podniesienia dropu i przekazaniu go do CWH. Udział w RB party będzie punktowany na liście do crafta, bądź jeśli przykładowo w party na RB pójdzie Destroyer, dropnie Dragon Slayer, a Destroyer będzie z mieczem C grade, bardzo możliwe że dostanie item od razu, w zależności jak bedzie się plasował w ogólnej liście do crafta. Myślę że taki system będzie sprawiedliwy dla każdego. Szczególnie pod względem że nie będzie sytuacji gdy ktoś nie pomaga w ogóle klanowi, a oczekuje że klan go wyposaży. istotnym aspektem tego systemu jest również że pierwszeństwo do crafta będą miały najpierw mainy dopiero potem subclassy czy boxy. Cały czas powtarza się słowo craft, ale traktuje to sformułowanie ogólnikowo.  Mówiąc craft mam na myśli zarówno itemy crafcone przez nas z wydropionych, jak i kupionych matsów, jak i full drop z RB i klanowych party a także itemy kupione przeze mnie po okazyjnych cenach na rynku.


Spoiler Suczysko -0lvl
Crafter  Nordius  -0lvl

Offline

 
W raz ze startem serwera proszę wszystkich o zbieranie adeny i wpłacanie jej do CWH na poczet CH którego mamy zamiar licytować.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.neopets.pun.pl www.administracjaug10.pun.pl www.starwarsworld.pun.pl www.wielkastella.pun.pl www.isthari.pun.pl